У фіналі Кубку України з футболу забили феноменальний гол п'ятою. Відео

1 хвилина
34,2 т.

Нападник "Ворскли" Микола Ковталюк відзначився чудовим голом у фіналі Кубку України. 29-річний футболіст забив п'ятою у ворота "Шахтаря".

Відео дня

Програючи 0:2 полтавці намагалися відігратися і на 86-й хвилині змогли відквитати один гол. Ілля Крупський обіграв Кевіна і вирізав у центр воротарського майданчика на свого одноклубника. Ковталюк п'ятою феноменально переправив м'яч у сітку.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч "Ворскла" – "Шахтар" пройшов у Рівному і завершився з рахунком 1:2. У першому таймі рахунок перед перервою відкрив Сікан. Після перерви перевагу "гірників" закріпив Конопля.

Для команди з Донецька це стало 14-м трофеєм, що дозволило їй за цим показником випередити головного конкурента - "Динамо".

Декількома днями раніше "Шахтар" обіграв "Динамо" у матчі 28-го туру УПЛ і завоював 15-е чемпіонство.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!