Циганков приніс "Жироні" першу за місяць перемогу у чемпіонаті Іспанії. Відео

11,2 т.
Циганков приніс 'Жироні' першу за місяць перемогу у чемпіонаті Іспанії. Відео

Півзахисник збірної України Віктор Циганков відзначився черговим забитим м'ячем у чемпіонаті Іспанії цього сезону. Наш співвітчизник оформив переможний для "Жирони" гол у поєдинку проти "Райо Вальєкано" (3:0), відзначившись у другій зустрічі поспіль.

У першому таймі команди не порадували вболівальників видовищною грою. До того ж, футболістам явно заважала погода – поєдинок супроводжувався дощем та вітром.

Після перерви господарі поля вийшли значно розкутішими і емоційнішими. Це швидко дало свої плоди. На 52-й хвилині хороше закидання на лівий фланг завершилося прострілом на Циганкова, який з лінії штрафного майданчика вклав м'яч точно в дальній кут воріт "Райо".

Для Віктора це вже шостий забитий м'яч у першості Іспанії в нинішньому сезоні. Причому свій попередній гол Циганков записав у свій актив тиждень тому, відзначившись у матчі з "Атлетиком". Усього ж у Примері українець оформив уже дев'ять взяття воріт суперників "Жирони".

Зазначимо, що перемога на "Райо" стала першою для каталонців із 28 січня. Наступну зустріч жирондинці зіграють у неділю, 3 березня, на виїзді з "Мальоркою".

Як повідомляв OBOZ.UA, воротар збірної України та мадридського "Реала" Андрій Лунін отримав пропозицію у 30 мільйонів євро на рік.