Циганков забив гол у чемпіонаті Іспанії та перервав 300-хвилинну "суху" серію "Жирони". Відео

6,8 т.
Віктор Циганков

Український півзахисник Віктор Циганков відзначився п'ятим забитим м'ячем в нинішньому футбольному сезоні. Один із лідерів збірної України та каталонської "Жирони" у виїзному для його команди матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії вразив ворота "Атлетика" з Більбао (2:3).

Наш співвітчизник оформив взяття воріт суперника на 49-й хвилині зустрічі. Після прострілу з лівого флангу Віктор зіграв на випередження на лінії воротарського майданчика та відправив м'яч точно у кут воріт басків. Цей точний удар українця зупинив серію "Жирони" без забитих голів на позначці 299 хвилин (без врахування компенсованого часу).

Сама гра розпочалася провально для гостей. Вже на другій хвилині зустрічі гравці "Жирони" припустилися грубої помилки на своїй половині поля, якою блискуче скористався Алекс Беренгер.

Вже після гола Циганкова господарі поля протягом семи хвилин оформили два голи, повернувши собі перевагу. Каталонці востаннє здобували перемогу 28 січня над "Сельтою".

Як повідомляв OBOZ.UA, воротар збірної України Анатолій Трубін відбив пенальті у матчі чемпіонату Португалії, став одним із найкращих гравців матчу.