Стадіон у Лондоні освистав тренера "Челсі" за те, що той зробив із Мудриком у Кубку Англії. Відео

125,6 т.
Стадіон у Лондоні освистав тренера 'Челсі' за те, що той зробив із Мудриком у Кубку Англії. Відео

Українського півзахисника "Челсі" Михайла Мудрика підтримали вболівальники під час чвертьфіналу Кубку Англії проти "Лестера". Заповнений стадіон "Стемфорд Брідж" у Лондоні влаштував обструкцію головному тренеру "синіх" Маурісіо Почеттино за те, що той 23-річний футболіст збірної України.

На 78-й хвилині за рахунку 2:2 52-річний аргентинець вирішив зняти Михайла з гри, випустивши замість нього 20-річного англійського хавбека з нігерійським корінням Карні Чуквуємека. У той момент, коли українець йшов з поля, трибуни вибухнули гучним свистом.

Потім фанати почали скандувати "Почеттіно не знає, що робить".

Слід зазначити, що ця заміна в результаті зіграла. Чуквуємека на 92-й хвилині забив гол і вивів "Челсі" у півфінал. На 98-й хвилині Мадуєке встановив остаточний результат 4:2.

Як повідомляв OBOZ.UA, 11 березня Мудрик відзначився шостим забитим м'ячем цього сезону. Наш співвітчизник записав на свій рахунок результативну дію у матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги, закріпивши перевагу лондонського "Челсі" у домашньому протистоянні з гостями з Ньюкасла.