Рідкісний момент у матчі Ліги Європи спантеличив уболівальників. Відео

10,3 т.

Матч Ліги Європи між "Ренном" та "Вільярреалом" ознаменувався незвичайною ситуацією на останніх хвилинах. На 101-й хвилині гравці французької команди зрівняли рахунок та практично гарантували собі підсумкове перше місце у групі, але арбітр раптово скасував взяття воріт.

На 101-й хвилині "Ренн" отримав право на штрафний удар, який взявся виконувати Енцо Ле Фе. 23-річний хавбек влучив у поперечину, після цього м'яч відскочив знову до нього і атака господарів продовжилася. Салах зробив навіс, після якого Лоренц Асіньйон забив гол.

Але рефері замість того, щоб вказати на центр поля, підняв руку, символізуючи, що призначено вільний удар. Повтори показали, що жодного положення поза грою не було. Ситуація, що склалася, поставила в глухий кут і коментатора і вболівальників.

Лише через деякий час виявилося, що провиною всьому є порушення правил при розіграшах штрафних ударів.

У правилах футболу зазначено: "Якщо після того, як м'яч опинився у грі, гравець, який виконував удар зі стандарта, знову торкнувся м'яча до того, як його торкнувся інший гравець, призначається вільний удар".

Саме це і сталося після того, як м'яч, вдарившись у поперечину, повернувся до Ле Фе. У підсумку гра завершилася з рахунком 3:2 на користь іспанців.