"Реал" за 2 хвилини до кінця перевернув гру та драматично вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Відео

8,3 т.
'Реал' за 2 хвилини до кінця перевернув гру та драматично вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Відео

Мадридський "Реал" обіграв мюнхенську "Баварію" у півфіналі Ліги чемпіонів, програючи до 88-ї хвилини. Поєдинок на легендарному іспанському стадіоні "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 2:1. Перша гра тижневої давності переможця не виявила (2:2).

Підопічні Карло Анчелотті з перших хвилин влаштували штурм воріт Ноєра і на 13-й хвилині лише якимось дивом не змогли відзначитись забитим голом.

"Реал" щоразу створював моменти, але ніяк не міг розкоркувати ворота чемпіона Німеччини.

Не сумував у рамці і український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін. Наш співвітчизник на 27-й хвилині врятував мадридців від гола.

Після перерви ситуація не змінилася, проте "Баварія", побудувавши гру на контратаках, досягла успіху на 68-й хвилині. Канадський захисник Альфонсо Девіс, отримавши передачу від Гаррі Кейна, забив свій другий гол у сезоні.

Господарі кинулися відіграватися і зробили це на 71-й хвилині, але польський арбітр Шимон Марчиняк після перегляду відеоповтору скасував взяття воріт, зафіксувавши порушення правил Начо.

Розв'язка настала наприкінці зустрічі, коли іспанці просто перевернули гру, забивши двічі за 4 хвилини.

Вже на 13-й доданій хвилині "Баварія" зрівняла рахунок, але польська бригада арбітрів гол не зарахувала через офсайд Де Лігта.

"Реал Мадрид" Іспанія – "Баварія" Німеччина 2:1 (0:0, 2:1)

Голи : 0:1 – 68 Девіс, 1:1 – 88 Хоселу, 2:1 – 90+1 Хоселу.

Реал Мадрид – Лунін, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді, Вальверде (Хоселу, 81), Беллінгем (Мілітао, 90), Кроос (Модрич, 69), Тчуамені (Камавінга, 70), Вінісіус Жуніор, Родріго ).

Баварія - Ноєр, Дайєр, де Лігт, Мазрауї, Павлович, Лаймер, Кімміх, Сані (Кім Мін Чже, 76), Мусіала (Мюллер, 84), Кейн (Шупо-Мотінг, 85), Гнабрі (Девіс, 27).

Попередження : Камавінга (90+11).

У фіналі на "Уемблі" 1 червня "Реал" зіграє з дортмундською "Боруссією", яка напередодні сенсаційно пройшла ПСЖ.