Голкіпер збірної України пропустив два голи за 4 хвилини у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

10,5 т.

Мадридський "Реал" зіграв унічию в гостях із мюнхенською "Баварією" у першому півфіналі Ліги чемпіонів. Матч на "Альянц Арені" завершився з рахунком 2:2.

Господарі з перших секунд влаштували великий штурм воріт Луніна, змусивши того вступати в гру вже на 1-й хвилині. Наш співвітчизник парирував сильний удар Лероя Сане.

Іспанці сиділи в глухій обороні, коли на 24-й хвилині перша ж їхня контратака стала результативною. Тоні Кроос видав фантастичну передачу на Вінісуса Жуніора і бразилець у дотик обіграв Мануеля Ноєра.

У другому таймі гра перевернулася. На 53-й хвилині Лерой Сане скористався провалом оборони та сильно пробив у ближній кут, де стояв Лунін. Андрій бачив момент удару, але врятувати команду не зміг.

А за 4 хвилини "Баварія" вийшла вперед. Харрі Кейн реалізував 11-метровий удар за порушення Лукаса Васкеса у своєму штрафному майданчику. Український голкіпер не вгадав кут, у який бив англієць – 1:2.

"Реал" зміг відігратися за 7 хвилин до кінця основного часу. Кім Мін Чже біля своїх воріт збив Родріго і пенальті чітко реалізував Вінісіус.

Зустріч у відповідь відбудеться 8 травня.

"Баварія" Німеччина – "Реал Мадрид" Іспанія 2:2 (0:1, 2:1 )

Голи : 0:1 - 24 Вінісіус Жуніор, 1:1 - 53 Сані, 2:1 - 57, пенальті Кейн, 2:2 - 83, пенальті Вінісіус Жуніор.

Баварія - Ноєр, Даєр, Кім Мін Чже, Мазрауї, Горетцька (Геррейру, 46), Лаймер, Кімміх, Мюллер (Гнабрі, 80), Сані (Девіс, 87), Мусіала, Кейн.

Реал Мадрид – Лунін, Начо (Камавінга, 65), Рюдігер, Менді, Вальверде, Кроос (Браїм Діас, 76), Тчуамені, Васкес, Беллінгем (Модрич, 75), Вінісіус Жуніор, Родріго (Хоселу, 87).

Попередження : Мазрауї (43), Кроос (64), Кім Мін Чже (82), Васкес (90+1).

Як повідомляв OBOZ.UA, 18 квітня у чвертьфіналі ЛЧ "Реал" з пенальті (4:3) обіграв "Манчестер Сіті". Андрій Лунін став головним героєм зустрічі, відбивши два 11-метрові удари.