"Реал" на останній хвилині вирвав перемогу у "Барселони" в Ель-класіко. Відео

7,6 т.
'Реал' на останній хвилині вирвав перемогу у 'Барселони' в Ель-класіко. Відео

Мадридський "Реал" переміг "Барселону" у центральному матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу в Ла Лізі. 257-е Ель-класіко на легендарному "Сантьяго Бернабеу" завершилося з рахунком 3:2. Для "Реала" це стало 106 перемогою над "Барселоною".

Український голкіпер столичної команди Андрій Лунін, який після феноменального успіху у чвертьфіналі Ліги чемпіонів із перших хвилин зайняв місце у воротах, розпочав зустріч невпевнено. Спершу футболіста збірної України ледь не запресингували, а згодом Андрій помилився на виході, після чого каталонці забили гол.

На 5-й хвилині після подачі кутового від Рафіньї Андреас Крістенсен перестрибнув усіх, відправивши м'яч у сітку. Лунін не дістав круглого снаряда.

"Реал" кинувся відіграватися, через що в обороні відразу з'явився простір, який використовували форварди "Барселони". На 14-й хвилині Ламін Ямаль бив із ближньої дистанції, але український голкіпер був на місці.

На 18-й хвилині "Реал" зрівняв рахунок. Пау Кубарсі збив у своєму штрафному майданчику Лукаса Васкеса і Вінісіус Жуніор точно переграв тер Штегена з 11-метрової позначки.

На 27-й хвилині лише лічені сантиметри відокремили "Барселону" від вірного гола, але Лунін зміг витягнути м'яч із лінії воріт.

Ще до кінця першого тайму український голкіпер ще раз встиг врятувати "Реал".

На початку другого тайму швидкості помітно впали. Обидві команди вважали за краще не ризикувати, через що небезпечних момент біля воріт було дуже небагато.

На 69-й хвилині "Барселона" знову повела у рахунку, коли Фермін Лопес опинився у потрібному місці у потрібний час. Ламін Ямал пробив, Лунін парирував м'яч, що летів складною траєкторією, і Фермін, який вибіг з-за спин захисників, першим зреагував на відскок.

Переможний рахунок для гостей протримався 4 хвилини. Вінісіус Жуніор зробив прострільну флангову передачу, а Лукас Васкес усередині штрафного майданчика, вільний від опіки, ударом з льоту увігнав м'яч у нижній кут воріт.

На 78-й хвилині Лунін ледь не оформив у свій актив гольову передачу, але Вінісіус Жуніор не зміг переграти воротаря "Барселони".

Вирішальний гол Джуд Беллінгем забив на останніх хвилинах доданого часу.

Ця перемога дозволила королівському клубу набрати 81 очко та максимально наблизити його до чемпіонства.

Реал Мадрид – Барселона 3:2 (1:1, 2:1)

Голи : 0:1 – 6 Крістенсен, 1:1 – 18, пенальті Вінісіус Жуніор, 1:2 – 69 Лопес, 2:2 – 73 Васкес, 3:2 – 90+1 Беллінгем.

Реал Мадрид – Лунін, Рюдігер, Тчуамені, Вальверде, Камавінга (Фран Гарсія, 71), Модріч, Кроос (Браїм Діас, 71), Беллінгем, Васкес, Вінісіус Жуніор (Хоселу, 82), Родріго (Мілітао, 74).

Барселона – тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Жоау Канселу, Крістенсен (Лопес, 46), Гюндоган, де Йонг (Педрі, 45), Рафінья (Жоау Фелікс, 64), Ямаль, Левандовськи (Ферран Торрес, 64).

Попередження : Камавінга (33), Вінісіус Жуніор (75), Кунде (75), Модріч (83), Кубарсі (90).