Помер унікальний чемпіон світу з футболу та володар "Золотого м'яча"

31,2 т.
Помер унікальний чемпіон світу з футболу та володар 'Золотого м'яча'

Легендарний футболіст мюнхенської "Баварії" та збірної Німеччини Франц Беккенбауер помер у віці 78 років. Знаменитий центральний захисник вигравав чемпіонат світу як гравець і як тренер.

Про це повідомляє видання BILD з посиланням на заяву сім'ї видатного спортсмена. "З глибоким сумом ми повідомляємо, що чоловік і наш батько, Франц Беккенбауер, мирно помер уві сні вчора, в неділю, в оточенні своєї сім'ї. Ми просимо вас сумувати мовчки і утримуватися від запитань", – йдеться у повідомленні.

Беккенбауер, якому дали прізвисько Кайзер Франц, увійшов до історії світового футболу як один із найкращих центральних захисників всіх часів. У складі мюнхенської "Баварії" він тричі вигравав Кубок європейських чемпіонів, один раз – Кубок володарів кубків, а також двічі ставав володарем "Золотого м'яча".

Зі збірною Німеччини переміг на континентальній першості-72 та чемпіонаті світу-74. Після закінчення кар'єри знову взяв "золото" ЧС на тренерській посаді національної команди. У 2016 та 2017 роках Беккенбауер переніс дві операції на серці.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні помер найбільший бразильський футболіст та тренер Маріо Загало, який першим на планеті став чемпіоном світу і як гравець, і як тренер.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!