Збірна України вистраждала нічию у товариському матчі з Німеччиною. Відео

13,8 т.

Збірна України з футболу зіграла внічию із командою Німеччини. Товариський матч на "Макс-Морлок-Штадіон" у Нюрберзі завершився з рахунком 0:0.

Відео дня

Німеччина прогнозовано розпочала зустріч першим номером, довго організовуючи позиційну атаку. На 4-й хвилині серйозно захопившись нападом, німці пропустили першу контратаку від українців, яку розганяв Мудрик. На жаль Михайлу не вдалося нормально вдарити, а на добиванні Циганков пустив м'яч вище за ворота.

За перші 10 хвилин це стало першим та єдиним виходом гравців збірної України за межі центральної лінії. Переважну більшість часу із м'ячем перебували футболісти Бундестім. "Жовто-сині" не пресингували, зосередившись на низькій обороні.

Другий контрвипад стався на 13-й хвилині. Мудрик пробіг флангом, але не зміг зробити точну передачу до центру. На 20-й хвилині відсоткове володіння контролю м'яча виглядало як 76%/24%.

Тиск німецької збірної помітно зріс. Розрізні передачі між лініями істотно загострювали ситуацію в штрафному майданчику Трубіна. Українська команда всіма силами працювала винятково на оборону.

Атаки підопічних Реброва розпочиналися під серйозним тиском та закінчувалися в районі центрального кола.

Виконавча майстерність збірної Німеччини була помітно вищою за наших співвітчизників, що дозволяло господарям методично накочувати на ворота українського голкіпера "Бенфіки".

Перший удар у площину воріт Україна організувала на 38-й хвилині. Віктор Циганков прорвався правим флангом, віддав у штрафний майданчик на Романа Яремчука, де нападник "Валенсії" одним рухом обробив м'яч, а другим пробив у праву дев'ятку. Ноєр опинився на місці.

Старт другої половини був дзеркальним відображенням першої. Знову Німеччина влаштувала справжній штурм, змушуючи Україну повністю зосередитись на оборонних діях.

На 60-й хвилині Максиміліан Баєр міг відкривати рахунок. Дебютант збірної Німеччини, який лише хвилину тому вийшов на заміну, своїм першим дотиком відправив м'яч у перекладину.

Через три хвилини Баєр мав другий небезпечний момент, але надійно зіграв український воротар.

За час, що залишився, збірна України так і не змогла нічого продемонструвати в атаці, при тому, що суперник завдав 26 ударів. Статистика після 90 хвилин виглядала дуже сумно.

Німеччина – Україна 0:0 (0:0, 0:0)

Німеччина – Ноєр, Та (Кох, 60), Антон, Міттельштедт, Гросс, Гюндоган (Фюріх, 46), Андріх (Павлович, 71), Вірц (Ундав, 46), Кімміх, Хавертц (Мюллер, 59), Мусіала (Баєр) , 59).

Україна – Трубін, Конопля (Тимчик, 80), Сваток, Матвієнко, Забарний, Зінченко, Мудрик (Зубков, 65), Степаненко (Бражко, 64), Шапаренко (Судаков, 73), Циганков (Ярмоленко, 64), Яремчук (Довбик) 73).

Як повідомляв OBOZ.UA, минула зустріч України та Німеччини пройшла також у рамках товариської гри та завершилася з рахунком 3:3, при цьому "жовто-сині" в ході зустрічі вели 2:1.