"Неможливо": тренер "Реала" висловився про ляп воротаря збірної України у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

11,3 т.
'Неможливо': тренер 'Реала' висловився про ляп воротаря збірної України у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Головний тренер мадридського "Реала" Карло Анчелотті позитивно оцінив гру воротаря збірної України Андрія Луніна у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів із англійським "Манчестер Сіті". Італійський фахівець зазначив, що помилка нашого співвітчизника на другій хвилині зустрічі ніяк не вплинула на його психологічний стан.

Про це Анчелотті заявив під час пресконференції, підбиваючи підсумки фантастичного поєдинку, який завершився внічию 3:3, пише видання AS. Наставник "Реала" наголосив, що Лунін чудово продемонстрував себе у підіграші, а другий і третій гол англійців були з розряду таких, які не береться.

"Лунін чудово грав ногами, допомагаючи у доставці м'яча в атаку. Два останні голи були у верхній кут. Там було неможливо їх взяти. Я не думаю, що перший пропущений гол на нього вплинув", – сказав Анчелотті.

Зазначимо, що українець отримав найнижчу оцінку від аналітичних порталів серед усіх учасників поєдинку. Гра у відповідь відбудеться вже 17 квітня на "Етіхад Стедіум" у Манчестері. Переможець дуелі у півфіналі зіграє з найсильнішим у парі лондонського "Арсеналу" та мюнхенської "Баварії", які першу зустріч завершили з рахунком 2:2

Як повідомляв OBOZ.UA, Україні для майбутнього сезону Ліги чемпіонів необхідно, щоб чемпіоном країни став донецький "Шахтар".