Найкращий результат сезону та рекорд кар'єри: як українські біатлоністки виступили у спринті на 3-му етапі Кубку світу

40,1 т.

У швейцарському Ленцерхайде в четвер, 14 грудня, стартував третій етап Кубку світу з біатлону. Змагання відкрилися жіночою спринтерською гонкою, в якій українські спортсменки показали найкращі результати сезону – одразу дві наші співвітчизниці потрапили до топ-20.

Найкращою у складі "синьо-жовтих" стала Анастасія Меркушина. 28-річна тернополянка показала ідеальну стрілянину на двох вогневих рубежах, вибивши 10 мішеней із 10. Проте не найшвидший хід трасою не дозволив українці поборотися за високі місця. Вона фінішувала 16-ю з відставанням від переможниці з відставанням більш ніж за півтори хвилини від переможниці.

Відразу за Анастасією прийшла Ірина Петренко, яка з одним промахом програла співвітчизниці 0,7 секунди. Лідерка нашої збірної Юлія Джима фінішувала 24-ю, а Христина Дмитренко – 27-ю (особистий рекорд у кар'єрі).

"Золото" спринту взяла представниця Франції Жюстін Брезаз-Буше, яка на 12,2 секунди випередила норвежку Інгрід Ланмарк Тандревольд. Третьою у підсумковому протоколі виявилася Ліза Віттоцці, яка програла 17,2 секунди.

Як повідомляв OBOZ.UA, чоловіча збірна України з біатлону у складі Артема Тищенка, Дмитра Підручного, Артема Прими та Антона Дудченка шикарно виступила у чоловічій естафеті на 2-му етапі Кубку світу в австрійському Хохфільцені. Наші парубки фінішували на п'ятому місці.