Мудрик спровокував сутичку у матчі Кубку Англійської ліги. Відео

11,1 т.

Український хавбек "Челсі" Михайло Мудрік ледь не спровокував бійки на останніх хвилинах чвертьфіналу Кубка Англійської футбольної ліги проти "Ньюкасла". 22-річний гравець збірної України влаштував сутичку з Бруно Гімараєшем.

На 94-й хвилині бразильський півзахисник гостей брутально зіграв проти нідерландського легіонера "Челсі" Яна Матсена. На захист одноклубнику кинувся українець, почавши штовхатися з Гімараєшем. За підсумками конфлікту головний арбітр зустрічі австралієць Джарред Джіллетт показав за жовтою карткою Михайлу та Бруно.

Як повідомляв OBOZ.UA, у цій грі Мудрик відзначився своїм третім голом за лондонський клуб. Наш співвітчизник з'явився на полі на 78-й хвилині та через 14 хвилин зрівняв рахунок (1:1).

2-й свій гол за "синіх" Михайло забив 21 жовтня у грі 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2).

2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "сині". Тоді у 7-му турі англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 34 іграх у всіх турнірах, відзначившись двома результативними передачами та трьома голами.