Україна здобула розгромну перемогу в останньому матчі перед Євро-2024 з футболу

3 хвилини
15,6 т.

Збірна України з футболу в Кишиневі на стадіоні "Зімбру" розгромила команду Молдови. Третій та останній товариський матч у межах підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року завершився з рахунком 4:0.

Україна з перших хвилин заграла першим номером. Наші опоненти не вмикали жодного пресингу, спустившись в обороні в середній блок. На 2-й хвилині молдовські захисники не розібралися, хто має опікуватися Яремчуком. Владислав Бабогло не прорахував відскок, і форвард "Бенфіки" підйомом ноги в дотик у ближній кут не залишив шансів голкіперу.

Наша команда продовжувала тиснути, щоразу організовуючи атаки на ворота суперника. Молдовським гравцям доводилося максимально концентруватись суто на обороні.

Володіння м'ячем було статичне. Гравці постійно були у пошуках вільних коридорів та вільного простору, по-максимуму використовуючи низький захист Молдови.

Відео дня

Підопічні Реброва намагалися використати вертикальні передачі, не затримуючись у позиційному нападі.

До середини тайму "синьо-жовті" продовжували домінувати на полі, більшу частину ігрового часу проводячи перед чужим штрафним майданчиком. Статистика була дуже промовиста.

Прекрасний матч збірної України на 26-й хвилині був затьмарений травмою Віталія Миколенка. Захисник "Евертона" отримав ушкодження у боротьбі з Артуром Кречуном.

Отримавши невелику медичну допомогу, Віталій знову повернувся у гру, але після першого ж дотику м'яча впав, корчачись від болю. Після цього Миколенка замінив Зінченко, а сам Віталій, залишаючи поле, розплакався.

Темп зустрічі помітно впав. Українські футболісти намагалися зіграти на техніку, особливо не викладаючись у швидких ривках. Лише перед перервою наші співвітчизники змогли організувати одну з нечастих контратак, яка завершилася непорозумінням між Судаковим та Циганковим і втратою.

На 42-й хвилині Україна знову повторила подібну комбінацію, і вже цього разу все було зроблено ідеально. Циганков обіграв у стінку із Судаковим і точно пробив у праву шістку.

Другий тайм став дзеркальним повторенням першого, де наші футболісти вже на 4-й хвилині забили третій гол. Судаков був помічником, а Довбик – бездоганним виконавцем.

На 51-й хвилині Мудрик і Конопля били впритул, але впевнено зіграв воротар збірної Молдови Доріан Райлян.

Збірна України атакувала, і через 4 хвилини вже Довбик віддав пас на Судакова, який забив 4-й гол.

За час, що залишився, господарі все, що змогли зробити, – завдати двох ударів за матч у площину воріт Луніна.

Україна відзначилася жовтою карткою Ярмоленка. Лідер "Динамо" не впорався з нервами і запустив м'ячем у суперника.

Молдова – Україна 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 – 2 Яремчук, 0:2 – 43 Циганков, 0:3 – 49 Довбик, 0:4 – 54 Судаков.

Молдова – Райлян, Посмак (Мудрак, 61), Кречун, Бабогло, Рябчук, Раце (Богачук, 78), Іоніце (Постолаки, 46), Моцпан (Стине, 46), Кожокару, Домашкан (Каймаков, 46), Ніколєєску, 61).

Україна – Лунін, Конопля, Матвієнко, Забарний, Миколенко (Зінченко, 30), Мудрик (Зубков, 69), Степаненко (Бражко, 68), Шапаренко (Малиновський, 78), Судаков, Циганков (Ярмоленко, 68), Яремчук (Довбик) 46).

Попередження: Ярмоленко (73), Конопля (84).

Як повідомляв OBOZ.UA, 3 червня збірна України з футболу зіграла внічию з командою Німеччини (0:0), а 7 червня програла Польщі (1:3).

Матч із Молдовою став для України останнім спарингом у межах підготовки перед Євро-2024, який стартує 14 червня і пройде у Німеччині. 17 червня наші футболісти стартують на континентальній першості грою проти Румунії.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!