"Барселона" програла у неймовірному матчі з двома видаленнями, пенальті та п'ятьма голами та вилетіла з Ліги чемпіонів. Відео

19,2 т.
'Барселона' програла у неймовірному матчі з двома видаленнями, пенальті та п'ятьма голами та вилетіла з Ліги чемпіонів. Відео

Іспанська "Барселона" на Олімпійському стадіоні в столиці Каталонії програла французькому ПСЖ 1:4 у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вилетіла з турніру. Першу гру каталонці виграли 3:2.

Матч починався для "синьо-гранатових" чудово. Господарі на 12-й хвилині після точного удару Рафіньї повели у рахунку.

Ключовий момент стався на 29-й хвилині, коли Араухо заробив вилучення за фол останньої надії проти Бредлі Барколя, який вибігав наодинці з воротарем "Барселони" Марк-Андре тер Штегеном. Суддя Іштван Ковач без роздумів показав червону картку.

Гості з натхненням кинули відіграватися і на 40-й хвилині той же Барколя віддав результативну передачу на Дембелі.

У дебюті другого тайму Вітіньо забив другий гол, який спричинив бурхливі емоції у головного тренера "Барси". Хаві розлючено розбив рекламний щит, за що був також видалений.

Через 4 хвилини ПСЖ заробив пенальті, який реалізував Кілліан Мбаппе.

Остаточну точку поставив все той же Кілліан, першим розібравшийся з плутаниною у штрафному майданчику іспанської команди.

Барселона Іспанія – ПСЖ Франція 1:4

Голи: 1:0 - 12 Рафінья, 1:1 - 40 Дембеле, 1:2 - 54 Вітінія, 1:3 - 61, пенальті Мбаппе, 1:4 - 89 Мбаппе.

Барселона - Тер Стеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Жоау Канселу (Жоау Фелікс, 82), Гюндоган, де Йонг (Лопес, 82), Педрі (Ферран Торрес, 62), Рафінья, Ямаль (Мартінес, 34), Левандовскі.

ПСЖ – Доннарумма, Хакімі, Маркіньос, Ернандес, Мендеш, Фабіан Руїс (Асенсіо, 77), Вітінья, Заїр-Емері (Угарте, 80), Дембеле (Коло-Муані, 88), Барколя (Лі Кан Ін, 77), Мбап .

Попередження: Мартінес (40), Мбаппе (40), Фабіан Руїс (45+1), Левандовськи (50), Маркіньос (62), Гюндоган (64), Доннарумма (87), Рафінья 90+7, Лопес 90+7

Вилучення: Араухо (29), Хаві (56).

Перший матч: 3:2

Другим півфіналістом стала дортмундська "Борусія", яка у надрезультативному матчі обіграла мадридський "Атлетіко" (4:2).

Боруссія Д Німеччина – Атлетіко Іспанія 4:2 (2:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 34 Брандт, 2:0 - 39 Матсен, 2:1 - 49, автогол Хуммельс, 2:2 - 64 Корреа, 3:2 - 71 Фюлкруг, 4:2 - 74 Забітцер.

Боруссія Д - Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер, Джан, Брандт (Ройс, 90), Санчо (Озджан, 86), Адейємі (Байно-Гіттенс, 66), Фюлкруг.

Атлетико - Облак, Моліна (Барріос, 46), Хіменес, Ермосо, Вітцель, Аспілікет (Рікельме, 46), Коке, Де Поль (Сауль, 84), Льоренте, Грізманн, Мората (Корреа, 46).

Попередження: Аспілікет (30), Рюерсон (43), Ермосо (45+1).

Перший матч: 1:2

У півфіналі ПСЖ та "Борусія" розіграють путівку у фінал, який пройде 1 червня 2024-го на лондонському "Уемблі".