Чемпіонат Італії вкрав гол у футболіста збірної України. Відео

8,9 т.

Український захисник "Аталанти" Віктор Коваленко забив свій другий гол за тосканський "Емполі", де він виступає на правах оренди. 27-річний футболіст збірної України відзначився у матчі 13-го туру Серії А проти "Сассуоло" (3:4).

Українець з'явився на полі на 70-й хвилині, а вже на 86-й святкував гол. За рахунку 2:3, Коваленко вдало зіграв на добиванні, точно пробивши у шістку воріт "Сассуоло".

Через деякий час офіційний сайт чемпіонату Італії переписав третій забитий м'яч "Емполі" як автогол захисника "Сассуоло" Матіаса Віньї.

Матч завершився перемогою "Емполі". На 92-й хвилині гості забили 4-й м'яч, який став переможним.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулого туру чемпіонату Італії Віктор Коваленко забив розкішний переможний гол за "Емполі".

Нагадаємо, що Коваленко виступає за "Емполі" з 25 серпня 2023-го, загалом з того моменту зігравши у 5 матчах 79 хвилин. Орендна угода спливає влітку наступного року.

У попередніх двох сезонах Віктор виступав за "Спецію". 44 матчі український футболіст забив один гол і зробив 5 результативних передач.