"Київ-Баскет" здолав "Мавп" у матчі-відкритті баблу Суперліги Favbet в Южному

711
'Київ-Баскет' здолав 'Мавп' у матчі-відкритті баблу Суперліги Favbet в Южному

Столичний "Київ-Баскет" здобув упевнену перемогу над "Черкаськими Мавпами" з рахунком 64:88 на старті баблу в Южному регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.

Кияни агресивно почали матч, і гравці "Черкаських Мавп" часто просто не встигали в захисті, пропустивши за першу чверть 30 очок. Отримавши двозначну перевагу, "Київ-Баскет" скинув темп і в другій чверті дозволив супернику трішки підібратись до себе.

Втім, у третій чверті кияни знову домінували на майданчику, виграли десятихвилинку 23:7, фактично знявши питання про переможця в матчі. Кінцівку матчу обидві команди вже догравали резервістами, зберігши сили на наступні два дні баблу.

У "Київ-Баскету" одразу шестеро гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішими стали Павло Буренко та Брентлі Байнум із 18 очками. Вадим Заплотинський оформив дабл-дабл з 10 очок та 10 підбирань. У "Черкаських Мавп" найбільше очок набрав Сергій Скіра – 12.

Завтра, 6 лютого, "Київ-Баскет" зустрінеться зі "Старим Луцьком", а "Черкаські Мавпи" проведуть матч проти БІПИ.