"Київ-Баскет" здобув 10-ту перемогу в сезоні Суперліги Favbet

732
'Київ-Баскет' здобув 10-ту перемогу в сезоні Суперліги Favbet

Другий ігровий день черкаського баблу продовжили "Прикарпаття-Говерла" та "Київ-Баскет", які напередодні поступилися у близьких матчах. Сьогодні свою першу перемогу в баблі Суперліги Favbet із рахунком 79:67 здобув столичний колектив, яка стала для нього десятою в сезоні.

Кияни впевненіше розпочали поєдинок – 9:3 на 4-й хвилині із 7 очками від Павла Буренка. За дві хвилини гандикап столичного клубу взагалі досяг двозначної позначки (16:6). Підопічні Дмитра Забірченка дуже впевнено забрали стартову чверть (25:10), перевершуючи суперників за якiстю кидкiв із гри, у кількості підбирань та руху м'яча.

У дебюті другої чверті відставання клубу з Івано-Франківська досягло навіть 24 пунктів. Гравці "Говерли" мало що могли протиставити супернику у власній трисекундній зоні. Перед великою перервою вони, щоправда, трохи скоротили різницю, проте на відпочинок у статусі явного фаворита протистояння пішов "Київ-Баскет".

У другій половині гри підопічні Дмитра Забірченка не втратили ініціативу. Суперник покращив відсоток влучань з гри і став краще боротися на щитах, проте допускав занадто багато втрат, щоб розраховувати на позитивний результат.

Сьогоднішній успіх столичного клубу став для нього 10-м у 20 матчах. У "Прикарпаття-Говерли" баланс перемог і поразок тепер становить 11-9.

У переможців найрезультативнішим гравцем став Брентлi Байнум – 25 очок. Результативний матч також провів Павло Буренко – 20 очок. У складі "Говерли" Степан Лесик оформив дабл-дабл (14 очок + 11 пiдбирань). 11 очок набрав Сергiй Старцев.