"Київ-Баскет" програв перший матч півфінальної серії Суперліги Favbet

1,1 т.
'Київ-Баскет' програв перший матч півфінальної серії Суперліги Favbet

БК "Рівне" відкрив рахунок у серії 1/2 фіналу чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet, вигравши перший матч проти "Київ-Баскету". Поєдинок у Рівному завершився з рахунком 77:43.

Команда Михайла Переверзія отримала солідний гандикап ще за підсумком першої половини матчу — на велику перерву команди пішли за перервали рівнян в 19 очок.

Господарі лише закріпили лідерство за підсумком третьої чверті, після якої команда Дмитра Забірченка поступалась вже 25 балів. В заключній десятихвилинці інтриги вже не було — Рівне впевнено довів матч до переможного завершення, продовживши збільшувати перевагу.

Господарі мали кращі кидкові показники і припустились меншої кількості втрат. Перевагою Київ-Баскет в цьому матчі стали підбирання, але їхньою головною проблемою була реалізація триочкових кидків — кияни закинули лише 1 триочковий за матч, виконавши 20 спроб.

Найкращим гравцем матчу став капітан Рівного Дмитро Тимощук, який, вийшовши з лави, набрав 14 очок, 4 підбирання та 2 перехоплення (РЕ 19). Другий матч серії, який відбудеться в Києві, команди зіграють 11 квітня о 19:00.