Ісландія встановила історичний антирекорд у матчі з Україною у фіналі плей-оф відбору на Євро

48,0 т.

Збірна Ісландії з футболу стала першою командою в історії відбіркових турнірів до чемпіонатів Європи, яка програла два фінали плей-офф поспіль. При цьому неймовірно, що вікінги зазнали поразок з однаковим рахунком 1:2 на останніх хвилинах, відкриваючи лік забитим м'ячам у цих матчах.

Напередодні північна команда поступилася Україні у Вроцлаві. Ісландці забили першими – точний удар вдався їхньому лідеру Альберту Гвюдмюндссону. Однак у другому таймі гості пропустили двічі – спочатку півзахисник "Жирони" Віктори Циганков зрівняв рахунок, а на 84-й хвилині вінгер лондонського "Челсі" Михайло Мудрик вивів Україну на Євро-2024.

Ще більш шокуючою вийшла поразка ісландців у кваліфікації до першості-2020. Тоді вони у півфіналі здолали Румунію, після чого вирушили до Будапешта на битву з Угорщиною.

Вже на 11-й хвилині форвард гостей Гільфі Сігурдссон шокував угорців та їхніх уболівальників влучним ударом. Рахунок 1:0 тримався до самої кінцівки, в якій господарі перевернули все з ніг на голову, забивши двічі за чотири хвилини з вирішальним голом у компенсований час.

Таким чином, Ісландія встановила антирекорд змагань, перевершити який за такого ж розвитку подій у матчах буде важко.

Як повідомляв OBOZ.UA, визначились усі учасники фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року у Німеччині та суперники української збірної. Також стало відомо, скільки Україна заробила за вихід на першість.