Гравець "Манчестер Юнайтед" забив феноменальний гол із центру поля в дербі з "Ліверпулем". Відео

2,4 т.
Гравець 'Манчестер Юнайтед' забив феноменальний гол із центру поля в дербі з 'Ліверпулем'. Відео

Півзахисник збірної Португалії Бруно Фернандеш став одним із героїв класичного протистояння англійського футболу між "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпулем". Гравець "червоних дияволів" зрівняв рахунок у матчі 32-го туру Прем'єр-ліги феноменальним ударом майже із центру поля.

Зустріч проходила напередодні на стадіоні "Олд Траффорд", де господарі поля просто провалили перший тайм. "Ліверпуль" наважився відкрити рахунок на 23-й хвилині, а футболісти "Юнайтед" до перерви не змогли завдати жодного удару по воротах суперника.

Початок другої половини видався бентежним для гостей. В одному з моментів захисник Джарелл Куанса зробив неакуратну передачу поперек поля на свого партнера. Цією помилкою і скористався Фернандеш.

Португальський легіонер "Юнайтед" побачив, що воротар гостей вийшов далеко із воріт у розрахунку підіграти своїм захисниками. Бруну за частки секунд оцінив ситуацію і в один дотик, перехоплюючи м'яч, відправив його точно в кут із 50 метрів.

Цікаво, що після цього гола господарі вийшли вперед після чудового удару Коббі Мейну. Розв'язка ж настала на 83-й хвилині, коли "Юнайтед" порушили правила у своєму штрафному майданчику, а пенальті реалізував Мохамед Салах - 2:2.

"Ліверпуль" завдяки набраному очку зрівнявся з лондонським "Арсеналом" у турнірній таблиці, але поступається йому першою сходинкою по різниці м'ячів.

Як повідомляв OBOZ.UA, воротар збірної України Анатолій Трубін пропустив гол уже на 49-й секунді головного дербі чемпіонату Португалії між "Бенфікою" та "Порту".