Головний герой. Мудрик заробив пенальті та вилучення у ганебному матчі "Челсі". Відео

137,0 т.
Головний герой. Мудрик заробив пенальті та вилучення у ганебному матчі 'Челсі'. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик став одним із головних героїв матчу 30-го туру чемпіонату Англії до Прем'єр-ліги проти "Бернлі". Дії футболіста збірної України призвели до того, що "Челсі" забив гол і опинився у більшості.

На 43-й хвилині Михайло тікав віч-на-віч з голкіпером, але французький захисник "Бенлі" Лор'ян Асіньйон його збив у своєму штрафному. Головний суддя Даррен Інгланд одразу вказав на пенальті, а для француза дістав жовту картку. Асіньйон до цього отримав "гірчичник", тож друге попередження стало відразу видаленням.

Також Інґланд вилучив і головного тренера "Бернлі" Венсана Компані. 37-річний бельгійський наставник не зміг стримати емоцій, коментуючи дії рефері.

11-метровий точно реалізував Коул Палмер.

У дебюті другого тайму "Бернлі" у меншості зрівняв рахунок. Мудрик пропустив атаку флангом, після багатоходівки м'яч виявився у Джоша Каллена і той ударом з льоту пробив голкіпера.

Зустріч завершилася з рахунком 2:2. "Челсі", граючи у більшості, пропустив гол, а потім ледве ганебно не програв передостанній команді АПЛ.

У турнірній таблиці АПЛ "Челсі" із 40 очками знаходиться на 11-му місці. "Бернлі" 19-й (18 пунктів).