Голкіпер збірної України зробив суперсейви та приніс перемогу "Реалу" у чемпіонаті Іспанії. Відео

60,5 т.
Голкіпер збірної України зробив суперсейви та приніс перемогу 'Реалу' у чемпіонаті Іспанії. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін провів чудовий домашній поєдинок 31-го туру чемпіонату Іспанії. 25-річний футболіст збірної України у матчі проти "Мальорки" відбив два найскладніші удари, ставши одним із творців перемоги (1:0).

На 31-й хвилині після подачі кутового Антоніо Раїлло найкраще зіграв зіграв у чужому штрафному майданчику, пробив головою по воротах. Андрій встиг зреагувати на м'яч, що летів у нижній лівий кут.

Вдруге українець врятував свої ворота у другому таймі. На 74-й хвилині Серхі Дардер потужно "вистрілив" з дальньої дистанції о дев'ятці, але наш співвітчизник у неймовірному стрибку врятував команду від вірного гола.

Єдиний м'яч у грі був забитий на 48-й хвилині. Відзначився француз Орельєн Тчуамені.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулого тижня Лунін провів невдалий домашній поєдинок у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти англійського "Манчестер Сіті" (3:3), пропустивши вже на 2-й хвилині зустрічі.

До цього Лунін провів черговий матч на нуль у Прімері та довів до екстазу вболівальників мадридського "Реала". Також стало відомо про дивне рішення воротаря збірної України щодо свого майбутнього у столиці Іспанії.