Голкіпер збірної України пропустив 3 голи за 21 хвилину у Лізі чемпіонів. Відео

2 хвилини
161,6 т.

Голкіпер португальської "Бенфіки" Анатолій Трубін провів невдалий матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти італійського "Інтера". 22-річний футболіст збірної України з інтервалом у 21 хвилину пропустив три голи.

На 51-й хвилині українця засмутив Марко Арнаутович, на 58-й – ворота Трубіна вразив Давида Фраттезі, а Алексіс Санчес на 72-й хвилині реалізував пенальті.

"Бенфіка" вела з рахунком 3:0, але у підсумку поєдинок завершився внічию 3:3. Після цієї гри команда посідає останнє місце у групі D, втративши всі шанси на євровесну.

Зазначимо, що 26 листопада Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубку Португалії. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).

Як повідомляв OBOZ.UA, 5 листопада український воротар провів вкрай невдалий 1-й тайм у гостьовому матчі 4-го туру Ліги чемпіонів проти іспанського "Реал-Сосьєдаду". Наш співвітчизник пропустив 5 м'ячів, з яких 2 не зарахували. До того ж, господарі не забили пенальті.

Нагадаємо, що Трубін перейшов до "Бенфіки" 10 серпня. Уродженця Донецька було продано за 10 млн євро + бонус у розмірі 1 млн євро.

У складі "орлів" встиг зіграти у 14 матчах у всіх турнірах, пропустивши 14 голів. У 5 зустрічах відстояв на нуль.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!