Воротар збірної України пропустив чотири голи та позбавив "Реал" Кубку Іспанії. Відео

Воротар збірної України пропустив чотири голи та позбавив 'Реал' Кубку Іспанії. Відео

Український воротар мадридського "Реалу" Андрій Лунін не зміг допомогти своїй команді здолати земляків з "Атлетіко" у 1/8 фіналу Кубку Іспанії. 24-річний футболіст збірної України пропустив чотири голи. Поєдинок завершився у додатковий час із рахунком 4:2.

Поєдинок спочатку складався невдало для нашого співвітчизника. Вже на 39-й хвилині після багатоходової комбінації господарів точний удар завдав бразильський хавбек Самуель Ліно.

Під завісу тайму невдало зіграв на виході голкіпер "Атлетіко" Ян Облак, відправивши шкіряну сферу у ворота.

На 57-й хвилині ледь не трапився ключовий момент. Лунін, намагаючись перехопити передачу низом, відбив м'яч у ноги Рюдігеру. Від нього круглий снаряд відскочив до Альваро Мората і нападник збірної Іспанії вивів підопічних Сімеоне вперед.

За 8 хвилин до кінця основного часу "вершкові" врятувалися не без прямої участі Луніна. Андрій відбив ногами небезпечний удар, а згодом "Реал" забив другий гол.

Джуд Беллінгем своєю подачею створив ідеальний момент для Хоселу, якому нічого не залишалося, крім як пробити головою зблизька відіграного голкіпера.

У додатковій п'ятихвилинці Вінісіус Жуніор втратив м'яч, практично "подарувавши" його Антуану Грізманну. Француз безперешкодно добіг до воріт "Реала", де просто розстріляв Луніна. Українець не те що не відбив м'яча, а навіть намагався відвернутися в момент удару.

На останніх секундах "Атлетіко" забив 4-й гол.

Як повідомляв OBOZ.UA, 18 січня стало відомо, що керівництво "Реала" має намір зберегти Луніна. Андрій отримав пропозицію продовжити свою угоду з "королівським клубом" до літа 2030 року.

14 січня "Реал" обіграв "Барселону" (4:1) і в 13-й раз у своїй історії завоював Суперкубок Іспанії. Лунін вийшов у стартовому складі та провів повний матч, відбивши 9 ударів.

Нагадаємо, що 24-річний воротар збірної України Андрій Лунін перейшов у "Реал" із луганської "Зорі" у липні 2018 року за 3,5 млн євро. З того часу виступав в орендах у "Леганесі", "Реалі Вальядолід" та "Реалі Ов'єдо".

У поточному сезоні після травми основного голкіпера "Реала" Кепи Аррісабалагі посів місце у воротах, зігравши вже в 11 поєдинках. У п'яти з них Андрій відстояв на нуль.