Голкіпер збірної України допоміг "Реалу" розгромити "Барселону" та виграти Суперкубок Іспанії. Відео

3 хвилини
44,7 т.
Голкіпер збірної України допоміг 'Реалу' розгромити 'Барселону' та виграти Суперкубок Іспанії. Відео

Мадридський "Реал" обіграв "Барселону" і в 13-й раз у своїй історії завоював Суперкубок Іспанії. Поєдинок на стадіоні Університету короля Сауда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 4:1.

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів повний матч, відбивши 9 ударів.

Номінальні господарі феєрично розпочали матч, повівши 2:0 вже на 15-й хвилині. Дубль оформив Вінісіус Жуніор. Завдяки своїм грамотним діям, 23-річний бразилець двічі зміг уникнути офсайду, граючи на одній лінії із захисниками "Барселони".

Після цього у гру вступив український голкіпер, зробивши ефектний сейв.

На жаль, залишити свої ворота у недоторканності 24-річний уродженець Харківщини не зумів. На 33-й хвилині Роберт Левандовський гарматним пострілом скоротив відставання.

На повторі було чітко видно, що наш співвітчизник не бачив моменту удару.

Від інтриги в грі врятував той самий Вінісусіс, ще до перерви оформивши хет-трик.

У другому таймі всі крапки над "і" зняв Родріго, зробивши рахунок розгромним.

На 80-й хвилині наш голкіпер не дав Жоау Феліксу забити гол-шедевр. 24-річний нападник "веселкою" обіграв захист, але переграти українця йому не вдалося.

Таким чином, Лунін додав до свого резюме 6-й титул. Нагадаємо, що у складі "Реалу" Андрій є

• Чемпіоном Іспанії 2021-22
  • Володарем Кубку Іспанії 2022-23.
  • Володарем Суперкубку Іспанії 2021
  • Володарем Суперкубку УЄФА 2022
  • Переможцем Клубного чемпіонату світу 2022

Реал Мадрид – Барселона 4:1 (3:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 7 Вінісіус Жуніор, 2:0 - 10 Вінісіус Жуніор, 2:1 - 33 Левандовскі, 3:1 - 39, пенальті Вінісіус Жуніор, 4:1 - 64 Родріго.

Реал Мадрид – Лунін, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді, Кроос (Модрич, 81), Вальверде (Себальос, 86), Тчуамені, Беллінгем (Хоселу, 86), Вінісіус Жуніор (Камавінга, 87), Родріго ).

Барселона - Пенья, Араухо, Крістенсен, Кунде, Бальде, Серджі Роберто (Лопес, 61), Гюндоган, де Йонг, Педрі (Ямаль, 61), Ферран Торрес (Жоау Фелікс, 61), Левандовський.

Попередження: Араухо (37), Серджі Роберто (40), Беллінгем (43), Рюдігер (62).

Вилучення: Араухо (71).

24-річний воротар збірної України Андрій Лунін перейшов у "Реал" із луганської "Зорі" у липні 2018 року за 3,5 млн євро. З того часу виступав в орендах у "Леганесі", "Реалі Вальядолід" та "Реалі Ов'єдо".

Цього сезону після травми основного голкіпера "Реала" Кепи Аррісбалаги посів місце у воротах, зігравши вже в 10 поєдинків. У п'яти з них Андрій відстояв на нуль.

Анчелотті спочатку хотів розподілити ігровий час у другій половині сезону між українцем та його конкурентом, але в останній момент вирішив довіритися Луніну.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!