Футболіст збірної України вийшов на заміну та гарматним голом врятував команду в Англії від поразки. Відео

243,6 т.

Український форвард "Сандерленда" Назарій Русин допоміг своїй команді уникнути поразки у 30-му турі Чемпіоншипу (другий за силою футбольний дивізіон Англії). 25-річний футболіст збірної України на останніх хвилинах зрівняв рахунок у матчі проти "Мідлсбро" (1:1).

Наш співвітчизник вийшов на заміну на 67-й хвилині замість Мейсона Берстоу і чудово вписався в гру. На 83-й хвилині уродженець Новояворівська взяв ініціативу на себе, що й принесло успіх.

Русин гарматним ударом метрів із 16 не залишив шансів голкіперу.

Для Назарія це стало другим м'ячем у складі "котів". Загалом український футболіст провів за англійський клуб 15 матчів, водночас жодного разу не вийшов у стартовому складі.

Дебютний гол Назарій Русин забив у матчі 26-го туру Чемпіоншипу проти "Престона" (2:0).

Як повідомляв OBOZ.UA, Русин перейшов до "Сандерленду" у вересні минулого року. Колишній гравець київського "Динамо", який у травні 2023-го отримував дебютний виклик до збірної України, підписав чотирирічний контракт.