Блискуча реакція: футболіст збірної України забив перший гол за англійський клуб. Відео

51,1 т.

Нападник збірної України Назарій Русин відзначився дебютним забитим м'ячем у складі англійського "Сандерленду". Наш співвітчизник відкрив рахунок у матчі 26-го туру другого за силою дивізіону першості країни – Чемпіоншипу.

У перший день нового року "коти" приймали на своєму полі "Престон" (2:0), з яким ведуть боротьбу за потрапляння до плей-оф, де буде розіграно путівку до Прем'єр-ліги. Команда Русина відкрила рахунок уже на 10-й хвилині, а перед самою перервою українець закріпив перевагу своєї команди.

"Сандерленду" вдалася гарна контратака, де чудово проявив себе півзахисник Джек Кларк. Він протягнув м'яч від центрального кола, пішовши від двох суперників, після чого зробив простріл у напрямку Русина. Сам українець, перебуваючи за спиною захисника суперників, блискуче зреагував на передачу партнера та зіграв на випередження, вразивши ворота "Престона".

Це перший гол ексфорварда київського "Динамо" в англійському Чемпіоншипі. Він провів тепер уже 10 матчів за "котів", відзначившись до цього лише гольовою передачею.

Як повідомляв OBOZ.UA, популярний портал Transfermarkt назвав топ-10 найдорожчих футболістів світу з так званого СНД, куди увійшли одразу семеро українців.