Форвард збірної України віддав геніальний асист у матчі чемпіонату Іспанії. Відео

13,1 т.

Футболісти збірної України Віктор Циганков та Артем Довбик відзначилися результативними діями у матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії. Гравці "Жирони" до перерви зробили по гольовій передачі, причому асист форварда вийшов надзвичайно красивим.

Відео дня

"Жирона" відкрила рахунок у виїзному поєдинку проти "Алавеса" вже на четвертій хвилині гри. Гості отримали право на кутовий, який взявся виконувати Циганков. Українець зробив у буквальному сенсі радіокерований навіс точно на Еріка Гарсію, який головою переправив м'яч у сітку.

"Алавес" зумів зрівняти рахунок менш ніж через 10 хвилин, але тайм господарі закінчили в ролі наздоганяючих. Каталонські футболісти розіграли приголомшливу комбінацію – Циганков віддав пас Довбику, який п'ятою зряче відкотив м'яч на лінію штрафного майданчика в ноги Анхелю Еррере. Іспанець чудовим ударом вразив "дев'ятку" воріт суперника.

Сама гра закінчилася внічию 2:2, причому "Жирона" пропустила другий м'яч на 90+9-й хвилині.

Нагадаємо, що Довбик продовжує боротьбу за звання найкращого бомбардира чемпіонату Іспанії. В активі українця 20 забитих м'ячів. Артем на два точні удари випереджає Джда Беллінгема з "Реала".

Як повідомляв OBOZ.UA, головний тренер "Жирони" Мічел Санчес відповів на питання про продаж Віктора Циганкова та Артема Добвика.