В історичному фіналі визначився переможець Ліги чемпіонів. Відео

21,6 т.

Мадридський "Реал" переміг дортмундську "Боруссію" і в 15-й раз виграв Лігу чемпіонів, що є історичним рекордом турніру. Поєдинок на лондонському "Уемблі" завершився з рахунком 2:0.

Поєдинок розпочався у неспішному темпі. Обидві команди не форсували ситуацію, повільно катаючи м'яч у центральному колі, намагаючись організувати позиційний напад. Першим номером грав "Реал", тоді як у діях німецької команди відчувалась якась нервозність.

На 21-й хвилині Карім Адейємі після геніальної передачі Матса Хуммельса вийшов віч-на-віч з Тібо Куртуа, але занадто далеко відпустив м'яч, після чого його накрили захисники "Реала".

"Борусія" розкривала високу оборону "Реала" передачами, щоразу створюючи небезпеки біля воріт бельгійського голкіпера. На 23-й хвилині Ніклас Фуллкруг бив повз Куртуа, але м'яч лише цвіркнув по правій штанзі.

Відео дня

Німецькі футболісти зовсім не виглядали андердогом, гідно чинячи опір 14-разовому переможцю Ліги чемпіонів. Захисники "Реала" виявилися не готовими до швидких переходів від оборони до захисту, де форварди "Борусії" перебували на межі офсайду.

У свою чергу підопічні Анчелотті нічого не зробили небезпечного біля штрафного майданчика Кобеля. За підсумками першої половини статистика по ударах у сторони воріт була 8-2 на користь німців та 0 ударів у рамку у "Реала" (2 у "Боруссії").

Другий тайм розпочався з атак "Реала". На 49-й хвилині Тоні Кроос ударом зі штрафного міг відкривати рахунок, але "постріл" у лівий верхній кут потягнув воротар збірної Швейцарії.

Матч нагадував гойдалку, де обидві команди мали непогані шанси відкрити рахунок, але й там і там бездоганно грали голкіпери.

Розв'язка настала на 74-й хвилині. Тоні Кроос подав шостий кутовий, після чого невисокий Дані Карвахаль бездоганно зіграв на випередження і головою переправив круглий снаряд у сітку.

На 83-й хвилині Вінісіус Жуніор поставив крапку, знявши всі питання про переможця.

Таким чином, "Борусія" через 11 років на "Уемблі" знову програє фінал ЛЧ. Тренер "Реала" Карло Анчелотті є єдиним тренером, який вигравав трофей 5 разів.

Зазначимо, що у цьому матчі не брав участі Андрій Лунін. Український голкіпер "Реала" напередодні захворів на грип і пропустив усю підготовку, так і не потрапивши до заявки.

Боруссія Дортмунд Німеччина – Реал Мадрид Іспанія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 74 Карвахаль, 0:2 – 83 Вінісіус Жуніор.

Боруссія – Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер, Джан (Мален, 80), Брандт (Аллер, 81), Санчо (Байно-Гіттенс, 87), Адейємі (Ройс, 72), Фюллькруг.

Реал – Куртуа, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді, Кроос (Модрич, 86), Вальверде, Камавінга, Беллінгем (Хоселу, 85), Вінісіус Жуніор (Васкес, 90), Родріго (Мілітао, 90).

Попередження: Вінісіус Жуніор (35), Шлоттербек (40), Забітцер (43), Хуммельс (79).