Ексголкіпера збірної України з футболу вигнали з поля на 12-й хвилині матчу. Відео

216,6 т.

Український воротар київської "Оболоні" Олександр Рибка заробив одне із найшвидших видалень чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. 37-річний ексголкіпер збірної України отримав червону картку на 12-й хвилині.

У матчі 24-го туру УПЛ проти "Минаю" Рибка на кордоні штрафного майданчика збив нападника закарпатців Дениса Устименка. Спочатку рефері показав офсайд, проте після допомоги помічників на VAR змінив своє рішення, призначивши штрафний і вигнавши Олександра з поля.

Виконувати удар взявся Кораблін і мало не забив гол. Після рикошету м'яч влучив у перекладину.

Це стало сьомим найшвидшим вилученням в історії чемпіонатів України. Рекорд належить Максиму Старцеву. Голкіпер "Таврії" у грі проти "Чорноморця" сезону 2009/10 побачив перед собою червону картку на 4-й хвилині.

Нагадаємо, що Рибка виступав за футбольні клуби Динамо (Київ), Оболонь та Шахтар (Донецьк), а також національну збірну України. На початку 2012 року було відсторонено УЄФА на два роки від будь-яких офіційних матчів за вживання забороненого препарату фуросеміду. Усі апеляції було відхилено.

Зазначимо, що матч "Минай" – "Оболонь" завершився з рахунком 1:1. На 58-й хвилині Устименко з другої спроби реалізував пенальті, а через 4 хвилини Приймак відновив рівновагу.