Джошуа брутально нокаутував Нганну за два раунди. Відео

81,0 т.

Колишній дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (28-3, 25 КО) впевнено переміг у Френсіса Нганну (0-2, 0 КО) у головному бою вечора боксу, який пройшов у Ер-Ріяді. Уродженець Вотфорда вважався явним фаворитом протистояння, що й довів за два раунди, відправивши суперника в глибокий нокаут.

Джошуа досить розкуто і з перших секунд продемонстрував, чому він вважався явним фаворитом букмекерів. На заключній хвилині британець приклався правою і потрапив точно в підборіддя суперника. Нганну опинився на канвасі, але зумів піднятися на рахунок дев'ять.

Після перерви поєдинок продовжував проходити під диктовку Джошуа. Він знову потряс суперника ударом із правої. Після того, як камерунець зумів підвестися, британець завдав вирішального удару, який відправив Нганну в глибокий нокаут. Камерунцю знадобилося кілька хвилин, щоб прийти до тями.

Таким чином, Джошуа здобув четверту поспіль перемогу після поразки у реванші від Олександра Усика (21-0, 14 КО). Британець тепер може розраховувати на поєдинок проти переможця бою українця та Тайсона Ф'юрі (34-0-1, 24 КО).

Як повідомляв OBOZ.UA, український представник суперважкої ваги Андрій Новицький (10-0, 9 КО) здобув ювілейну десяту перемогу на професійному рингу, ефектно відкриваючи шоу Джошуа – Нганну.