Допомога Шевченка не знадобилася: Україна з розгромом вийшла на Євро-2024 U-19. Відео

42,3 т.

Юнацька збірна України з футболу феєрично оформила путівку на чемпіонат Європи 2024 року, який влітку цього року відбудеться у Північній Ірландії. Цього права підопічні тренера Дмитра Михайленка здобули завдяки перемозі над Швейцарією у заключному матчі відбіркового еліт-раунду – 3:0.

До гри суперники набрали по шість очок, проте українці випереджали швейцарців за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м'ячів, тобто нашу збірну влаштовувала навіть нічия.

У першому таймі на полі переважала боротьба. Футболісти обох команд не форсували подій, що призвело до досить закономірних підсумків – 0:0.

А ось уже одразу після перерви українці почали щоразу перегравати швейцарців. На 63-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Синчук – хавбек харківського "Металіста" завдав розкішного удару метрів з 20.

Після цього суперники підопічних Михайличенко кинулися відіграватися, але вагоме слово сказав найкращим бомбардир нашої команди динамівець Матвій Пономаренко. Спочатку він підловив на помилці воротаря збірної Швейцарії, а потім витончено закинув м'яч йому за комірець після накидання з глибини.

Раніше українці обіграли Північну Македонію (2:0) та Латвію (3:0) і, показавши 100%-результат, вийшли на континентальну першість. Цікаво, що цього разу наставник "синьо-жовтих" не став задіювати Крістіана Шевченка. Сам чемпіонат Європи пройде з 15 по 28 липня.

Як повідомляв OBOZ.UA, знаменитий український коментатор Віктор Вацко прокоментував дебют другого сина глави Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка у юнацькій збірній України.