"Дніпро" здобув ефектну домашню перемогу над "Запоріжжям" у Суперлізі Favbet

1,0 т.
'Дніпро' здобув ефектну домашню перемогу над 'Запоріжжям' у Суперлізі Favbet

У неділю, 21 січня, у Дніпрі грають чергові поєдинки регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. На домашньому паркеті БК "Дніпро" здолав БК "Запоріжжя" 101:91.

Відео дня

Команда Володимира Коваля продемонструвала чудову кидкову реалізацію, забивши 12 триочкових ще до великої перерви. Високі відсотки, а також ефективна гра у швидкому нападі дозволила дніпрянам отримати +17 за підсумком 20 хвилин гри.

В третій чверті господарі майданчику, які номінально в цьому матчі були гостям, продовжили грати в зручний для себе баскетбол та використовувати свої сильні сторони. Після трьох чвертей перевага Дніпра зросла до максимальних 26 очок, перетворивши заключну десятихвилинку на формальність.

Четверта чверть переривалась через повітряну тривогу, а після відновлення гри Запоріжжя зуміло скоротити своє відставання до 10 очок, скориставшись деякою розконцентрацією господарів, але очкового запасу Дніпру вистачило.

Найкращим гравцем матчу став Максим Закурдаєв, який набрав 23 очоки, реалізувавши 8/9 кидків з гри, в тому числі 5/5 дальніх спроб. Володимир Конєв оформив дабл-дабл з 11 очок та 10 підбирань

Наступну гру Дніпро зіграє 22 січня вдома проти одеської БІПИ, а Запоріжжя в цей же день протистоятиме аутсайдеру Суперліги Кривбасу.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Запоріжжя — Дніпро 91:101 (19:24, 23:35, 16:25, 33:17)

Запоріжжя: Сізов 13, Биков 12 + 7 передач, Морозов 12, Хохоник 10 + 7 передач, Буц 6 – старт; Кабанов 14, Дмитренко 12, Величко 8, Холод 2, Нікітін 2, Покоєнко 0

Дніпро: Закурдаєв 23 + 7 передач, Тимофеєнко 19 + 5 підбирань, Конєв 11 + 10 підбирань, Горобченко 9 + 7 передач, Сипало 6 – старт; Бондарчук 10, Дубоненко 7, Сорочан 6, Тарасенко 5, Вільховецький 3, Колдомасов 2, Шкода 0