"Дніпро" втретє в сезоні Суперліги Favbet переміг БІПУ

'Дніпро' втретє в сезоні Суперліги Favbet переміг БІПУ

"Дніпро" здобув чергову перемогу в межах регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши на домашньому майданчику одеську БІПУ – 63:56.

БІПА краще розпочала матч, вигравши першу половину. Команда Олега Шевченка отримала 6 очок переваги після 20 хвилин гри. Після великої перерви дніпряни додали в захисті й стабільніше за суперника зіграли в атаці. Лише в четвертій чверті команда Володимира Коваля перехопила ініціативу та змогла довести гру до перемоги.

Ключовою в цьому матчі стала перевага "Дніпра" за відсотком реалізації середніх кидків та за очками у фарбі, а найкращим гравцем матчу став капітан господарів Станіслав Тимофеєнко – 10 очок, 7 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення (РЕ 19).

"Дніпро" втретє в сезоні переміг БІПУ, здобувши свою 17-ту перемогу в сезоні. БІПА програла 14-й матч із 20 і залишається на 8-му місці в турнірній таблиці.