"Дніпро" втретє в сезоні обіграв "Запоріжжя" у Суперлізі Favbet

663
'Дніпро' втретє в сезоні обіграв 'Запоріжжя' у Суперлізі Favbet

У четвер, 1 лютого, відбулися чергові матчі у чемпіонаті України з баскетболу у Суперлізі Favbet. У Дніпрі місцевий однойменний клуб продовжив переможну серію, обігравши на своєму майданчику "Запоріжжя" 80:71.

Відео дня

На початку здавалось, що Дніпро оформить легку перемогу, коли дніпряни вже наприкінці першої чверті оформили двозначну перевагу, а в середині другої чверті довели свою перевагу до 15 очок.

Але з рахунку 34:19 другу половину чверті Запоріжжя виграв 17:8 і почав третю чверть 8:2, тому до середини третьої чверті рахунок був вже 44:44. З цього моменту команди три хвилини не могли влучити м’яч у кошик і загалом на двох набрали 21 очко за чверть, але на останню перерву Дніпро пішов все ж виграючи +3.

В кінцівці боротьби не вийшло – Дніпро до середини чверті збільшив відрив до 12 очок. Запоріжжя завдяки дальнім Кабанова і очкам з фарби Нікітіна тримався в грі, але наблизитись не зумів.

У Дніпра найкращим став Макс Закурдаєв, який набрав 21 очко, влучивши 6 з 9 дальніх кидків. У Запоріжжя стільки ж набрав Максим Нікітін.

Дніпро виграв 19-й матч в сезоні, а Запоріжжя програв обидва матчі баблу, опустившись на третю сходинку і підпустивши до себе Черкаські Мавпи.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шинник

Дніпро — Запоріжжя 80:71 (20:10, 22:26, 9:12, 29:23)

Дніпро: Сорочан 14, Сипало 2, Тимофеєнко 12 + 6 підбирань, Закурдаєв 21 + 5 підбирань, Горобченко 11 + 5 підбирань + 7 передач – старт; Колдомасов 8, Тарасенко 6, Дубоненко 4, Вільховецький 2

Запоріжжя: Биков 9 – 7 втрат, Сізов 12 + 9 підбирань + 5 передач – 5 втрат, Буц 3 + 10 підбирань, Величко 0, Морозов 6 + 5 підбирань – старт; Нікітін 21 + 8 підбирань, Кабанов 17, Холод 2, Дмитренко 1.