"Новий Шевченко" допоміг "Динамо" здобути перемогу на останній хвилині. Відео

1 хвилина
6,5 т.
'Новий Шевченко' допоміг 'Динамо' здобути перемогу на останній хвилині. Відео

Київське "Динамо" здобуло драматичну перемогу у 26-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Поєдинок на "Дніпро-Арені" проти "Дніпра-1" завершився з рахунком 1:2.

Перший тайм не порадував телеглядачів яскравими моментами. Обидві команди катали м'яч у центрі поля, практично не загрожуючи воротам одна одної. За такою спокійною грою господарі змогли забити нелогічний та досить курйозний гол.

Перед перервою Олег Гуцуляк зміг забрати м'яч у двох захисників "Динамо" та перекинути Бущана.

У перерві головний тренер "біло-синіх" достукався до своїх підопічних і вже на 49-й хвилині Кабаєв відновив рівновагу.

Столичні футболісти продовжували тиснути і Шовковський на 82-й хвилині випустив Владислава Супрягу, якого тренер Дієго Лонго, який працював із Луческу, свого часу називав "новим Шевченком".

Саме Влад став одним із творців перемоги, коли на останній хвилині основного часу зміг втекти в контратаку, зробивши точну передачу на свого тезку. Ванату залишалося лише з 5 метрів переграти голкіпера.

Як повідомляв OBOZ.UA, 4 квітня український коментатор Віктор Вацко заявив, що Владислав Супряга з великою ймовірністю залишить київське "Динамо" і продовжить кар'єру саме у "Дніпрі-1".

У поточному сезоні Влад зіграв у 8 матчах, провівши на полі сумарно 53 хвилини і зробивши два асиста.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!