"Динамо" здобуло розгромну перемогу у матчі з вилученням та Луческу на трибунах. Відео

11,3 т.
'Динамо' здобуло розгромну перемогу у матчі з вилученням та Луческу на трибунах. Відео

Київське "Динамо" перемогло житомирське "Полісся"у матчі 25-го туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі. Поєдинок на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 3:0.

Гості з перших хвилин обрали оборонну тактику. Віддавши м'яч киянам, підопічні Шищенка намагалися позбавити суперника простору та ловити його на контратаках. Перші півгодини це вдало працювало, проте потім пішли помилки, які коштували пропущеного гола.

Незважаючи на те, що Ярмоленко помітно не вистачало швидкості, Андрій зміг це сповна компенсувати досвідом, видавши чудову передачу на Ваната. Влад, який виглядав на голову вище за опонентів, легко розправився з воротарем.

На початку другого тайму Шапаренко забив другий гол, а коли на 63-й хвилині Кравець отримав другу жовту картку та був вилучений, "Полісся" посипалося".

На 77-й хвилині Буяльський встановив остаточний рахунок, оформивши розгром.

Зазначимо, що на трибунах були присутні колишній тренер "біло-синіх" Мірча Луческу та наставник збірної України Сергій Ребров.

Після цієї перемоги "Динамо" продовжує посідати 2-е місце у турнірній таблиці з 54 очками.

17 квітня "Динамо" здобуло перемогу над ужгородським "Мінаєм" у перенесеному матчі 16-го туру розіграшу Прем'єр-ліги. Підопічні Олександра Шовковського у номінальній виїзній зустрічі, яка пройшла на клубному стадіоні імені Валерія Лобановського, були сильнішими – 3:1.