"Динамо" виграло багатостраждальний матч УПЛ і впритул наблизилося до "Шахтаря". Відео

3,6 т.
'Динамо' виграло багатостраждальний матч УПЛ і впритул наблизилося до 'Шахтаря'. Відео

Київське "Динамо" здобуло перемогу над ужгородським "Минаєм" у перенесеному матчі 16-го туру розіграшу Прем'єр-ліги. Підопічні Олександра Шовковського у номінальній виїзній зустрічі, яка пройшла на клубному стадіоні імені Валерія Лобановського, були сильнішими – 3:1.

Старт зустрічі, яка у грудні була перервана через повітряну тривогу, а також перенесена до Києва через проблеми з освітленням на стадіоні "Минаю", став шокуючим для закарпатців. Вже на четвертій хвилині капітан "біло-синіх" Віталія Буяльський обігрався з форвардом Владиславом Ванатом і акуратним ударом з лінії штрафного майданчика поклав м'яч у дальній кут.

У середині тайму динамівці зміцнили перевагу. Після закидання з глибини Андрій Ярмоленко зробив простріл уздовж воріт, де його на ближній штанзі замкнув той самий Ванат. Хоча у результаті автогол записали на захисника ужгородців.

Тим несподіваним став м'яч "Минаю" на самому початку другої половини – це хавбек Тимур Кораблін розважливим ударом з 16 метрів пробив точно у дев'ятку. За 20 хвилин до фінального свистка номінальні господарі ледь не зрівняли рахунок, але динамівців врятував воротар Бущан.

Кияни відповіли на це ударом у штангу від Ванату. А на 86-й хвилині Владислав Дубінчак зробив низьку подачу з лівого флангу, яку перевів у сітку Назар Волошин – 3:1. Таким чином, "Динамо" наблизилося до лідера турнірної таблиці "Шахтаря" на відстань одного очка, але "гірники" мають гру в запасі.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулої суботи київське "Динамо" перемогло "Олександрію" та встановило історичний рекорд Прем'єр-ліги.