Чемпіон Європи з України відмовився фінішувати на КС з біатлону, залишивши трасу під час гонки

143,5 т.

На 8-му етапі Кубку світу з біатлону, який проходив в американському Солджер Холлоу (штат Юта, США) відбулися чоловіча гонка переслідування на 12.5 км. Україна в цій дисципліні мала бути представлена Антоном Дудченком, Артемом Примою, Віталієм Мандзином та Дмитром Підручним, однак у підсумку фінішував лише Дудченко.

Мандзин та Підручний не вийшли на старт через погане самопочуття, а Прима не зміг фінішувати.

Чотириразовий чемпіон Європи після другого вогневого рубежу з трьома промахами посідав 54 місце з 56 учасників, відстаючи від лідера на 4:21,1. Позначку 6.1 км Артем уже не пройшов, знявшись із дистанції.

Антон Дудченко зрештою завершив пасьют на 40-му місці. Перемогу здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо. Другим став його брат Тар'єю. Третім фінішував представник Франції Емільєн Жаклен.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні в жіночій гонці переслідування не стартувала Христина Дмитренко. В українки у підсумковому протоколі залишився значок DNS (Do not start). Єдина наша біатлоністка на дистанції Юлія Джима фінішувала 22-ю. Перемогу вирвала Лу Жанмонно із Франції.

Христина Дмитренко

Спринтерську гонку на етапі у США сенсаційно виграв Ерік Перро. Для 22-річного француза це стало першим "золотом" у кар'єрі в особистих перегонах.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.