Біатлоніст збірної України виграв Малий кришталевий глобус

15,6 т.

Біатлоніст збірної України Віталій Мандзин виграв юніорський сезон Кубку IBU у дисципліні мас-старт. 20-річний тернополянин уперше в кар'єрі стала володарем Малого кришталевого глобусу.

У першій гонці з масовим стартом, яка 11 лютого пройшла на юніорському чемпіонаті Європи, Віталій спочатку зайняв третє місце, проте після дискваліфікації суперника піднявся на один щабель.

У другій гонці 29 лютого Віталій фінішував четвертим. Набраних очок (125) вистачило, щоб у загальному заліку залишитись на першому місці, випередивши найближчого конкурента на 35 пунктів.

Коментуючи свій успіх Віталій зізнався, що дізнався про Глобус лише перед гонкою 29 лютого.

"Що зараз відчуваю? Важко сказати, звичайно, це дуже приємно, але мені було приємніше, якби Глобус був разом із медаллю чемпіонату світу. Але треба радіти цьому, я радий, що так все склалося", - цитує біатлоніста biathlon.com.ua.

Як повідомляв OBOZ.UA, 29 лютого українська біатлоністка Олександра Меркушина стала чемпіонкою світу серед юнаків на першості планети в естонському Отепі. 19-річна спортсменка здобула золоту медаль у гонці з масовим стартом, вирвавши нагороду на останніх метрах дистанції.