Вперше за 67 років: на ЧС з хокею сталася історична подія за секунду до кінця матчу. Відео

512,9 т.

Збірна Австрії з хокею вперше у своїй історії обіграла команду Фінляндії на чемпіонаті світу. Грандіозна для "червоно-білих" подія сталася на першості планети-2024, яка у ці дні проходить у Чехії, причому переможну шайбу було закинуто за секунду до фінальної сирени.

Фіни та австрійці до цього провели 10 поєдинків, починаючи з 1957 року. Суомі не зуміли виграти лише одну зустріч, коли на ЧС-2000 суперники розійшлися миром – 3:3.

У Празі все йшло за сценарієм фінської збірної, яка, нагадаємо, є чинним олімпійським чемпіоном. Вже до восьмої хвилині поєдинку вони забили два голи, здавалося, вбивши інтригу на корені.

Відео дня

Однак австрійці, які фантастично раніше відігралися з 1:6 у грі з Канадою, осоромили всіх експертів. У другому періоді вони відіграли одну шайбу, а в середині третьої 20-хвилинки зрівняли рахунок.

Розв'язка настала, коли секундомір показував 59:59 основного часу. Після перехоплення Бенжамін Баумгартнер завдав кидка від синьої лінії, який і став переможним.

Як повідомляв OBOZ.UA, на чемпіонаті світу з хокею стався інцидент із прапором України.