![Віктор Небоженко](https://i.obozrevatel.com/person/2016/12/27/558758.jpg?size=100x100)
Блог | Моя зустріч із Кіссінджером. Чому в України забрали ядерну зброю, а натомість нічого не запропонували
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Моя зустріч із Кіссінджером. Чому в України забрали ядерну зброю, а натомість нічого не запропонували](https://i.obozrevatel.com/news/2023/12/1/filestoragetemp-2023-12-01t105427-117.jpg?size=1944x924)
Коли Кіссінджер, у складі якоїсь американської делегації, приїхав до Києва, я мав можливість трохи поспілкуватися з ним. Він уже був дуже старий і немодний — це полегшувало завдання познайомитися з ним і поговорити.
Далі текст мовою оригіналу.
Я помню спросил у его, почему США недавно на переговорах с Северной Кореей, о замораживании ее ядерной программы, предложили ей в качестве компенсации несколько миллиардов долларов, а Украине вы ничего не предложили, когда вы забирали ядерное оружие. Киссинджер тут же быстро ответил своим знаменитым басом: а ваши политики для Украины и ничего не просили.
А потом он долго рассказывал о своих успехах на Парижских мирных переговорах с Северным Вьетнамом. Было хорошо видно, что это его радовало больше, чем то, что происходило в политике без него.