![Олександр Кірш](https://i.obozrevatel.com/person/2019/6/1/51566a31-7c19-4897-8c71-3825bdd493cb.jpeg?size=100x100)
Блог | Дай, Америко, перемогти, а потанцюємо потім
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Україна та США](https://i.obozrevatel.com/news/2024/5/8/oboz-uatheuskongressusflagandtheblue-yellowukrainefla7496634b-8318-4d3.jpg?size=1944x924)
Коли Україна обрала свій шлях не з мордором, а з Цивілізацєю, хоча навіть Сполучені Штати (Буш Перший) цього, м’яко кажучи, не дуже хотіли, її роззброїли в Будапешті, відмовили у членстві в НАТО в Бухаресті, а коли мордор почав нас знищувати, ті ж США допомагають нам лише так, щоб ми не впали, але зовсім не так, щоб перемогли (витративши на нашу війну за Цивілізацію неспівставно менше, ніж трильйони на безглузду й програну війну в Афганістані, серед яких власне воєнний трильйон був далеко не єдиним).
І при всьому цьому американці хочуть нами керувати, як власним штатом: може, таке керівництво й було б краще за те, що є, це тема окрема, але ж не кидайте тоді нас на призволяще!
Як кажуть, хто дівчину годує, той її й танцює, але ж наша дівчина захищає світ від навали оркостанської орди, вмиваючись своєю й ворожою кров’ю, а так звані партнери хочуть її тільки танцювати.
Виживання — й принагідно рятування Цивілізації — це проблема наша, а Головна країна світу хоче — за звичкою — лише керувати?