Підопічні Вадима Киселя принесли Україні 2 медалі

1,8 т.

У вівторок 26 липня в Бухаресті (Румунія) стартувала першість світу серед юніорів зі спортивної боротьби. У перший день змагань нагороди розіграли борці греко-римського стилю, серед яких були Ігор Дідик (120 кг) і Жан Беленюк (84 кг) - надія української збірної. У заключний день змагань збірна України завоювала дві медалі - бронзу і срібло.

Надії на перемогу в першості світу серед юніорів у ваговій категорії 84 кг були цілком виправданими - цього року Жан Беленюк став чемпіоном Європи і мав усі шанси перемогти.

Президент Федерації греко-римської боротьби в Україні Вадим Кисіль прокоментував минулий захід так: "Вітаю наших борців, надію нашої збірної! Прикро, що суддівство притиснуло Жана і не зарахувало прийом. Жан - дуже хороший хлопчик, м'яко бореться, саме він - надія нашої збірної. Також хочу привітати тренерів Сурена Геворкяна і Булата Абдулаєва - я задоволений результатом нашої молодої команди, росте гарна борцівське зміна ".

Нагадаємо, в Бухаресті в кваліфікаційному раунді Жан Беленюк переміг японця Кікуші Ріо 2:0 (5:0, 1:0), в 1/8 фіналу - Станіслава Канева (Болгарія) 2:1 (0:1, 1:0, 3 : 1), у чверті фіналу - Юліуса Матузевічуса (Литва) 2:0 (3:0, 1:0), і в півфіналі - Балинта Фаркаша (Угорщина) 0:2 (0:3, 0:1). Суперником Жана Беленюк у фіналі став грузинський борець Ревазі Надарешвілі (Грузія), якому наш спортсмен і поступився, завоювавши срібло. Ігор Дідик поступився грузинському спортсмену Шота Гогісванідзе, виграв у німця Едуарда Поппа і азербайджанця Аслама Дзебісова і приніс Україні бронзу.

За підсумками минулого чемпіонату світу серед молоді президент Федерації греко-римської боротьби Вадим Кисіль залишився задоволений виступами молодих борців. На думку Вадима Киселя, ці досягнення - тільки перші кроки на шляху великого спорту.