Halloween в Голлівуді: найяскравіші і найстрашніші вбрання зірок

11,9 т.
Halloween в Голлівуді: найяскравіші і найстрашніші вбрання зірок

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада американські зірки відсвяткували Хеллоуїн.

Відомі актриси, актори, співаки, телезірки, моделі та інші знаменитості готувалися до цієї ночі цілий рік.

Багато з селебрітіс наряджали не тільки себе, але і своїх дітей.

Фотографіями зі святкування Хеллоуїну зірки поділилися в Instagram.

"Обозреватель" представляє вашій увазі найяскравіші і найстрашніші костюми знаменитостей.

Модель Хайді Клум

Happy Halloween!!!! 🖤🎃🕷💀🦇👻

Публикация от Heidi Klum (@heidiklum)

Голлівудська актриса Джесіка Альба з сім'єю

#happyhalloween from our vampire family to yours 🎃🦇🖤

Публікація від Jessica Alba (@jessicaalba)

Актриса Ембер Херд

Відео дня

Happy Easter.

Публікація від Amber Heard (@amberheard)

Співачка Демі Ловато

Protect and serve 👮🏻♀️😜 Happy Halloween 🎃

Публікація від Demi Lovato (@ddlovato)

Модель Жизель Бундхен з чоловіком

I just can not resist an avocado !! #happyhaloween 👻🍞🥑🎃 Não consigo resistir a um abacate!

Публікація від Gisele Bündchen (@gisele)

Футболіст Неймар

Joker 🃏

Публікація від Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr)

Телезірка Хлое Кардашьян з нареченим

👑Game Of Thrones 👑 thank you for everything @styledbyhrush @andrewfitzsimons @bryanhearns @missjilljacobs !! Happy Halloween 👻 🎃🦇

Публікація від Khloé (@khloekardashian)

👑 Moon of my life 👑

Публікація від Khloé (@khloekardashian)

Голлівудська актриса Джесіка Біль і співак Джастін Тімберлейк

If you see us in these streets then have your candy ready ! Trick-Or-Treat, little homies! -Woody, Jesse, and Buzz #HappyHalloween @jessicabiel

Публікація від Justin Timberlake (@justintimberlake)

Співачка Фергі з сином

Off to Never Never Land 💚💚

Публікація від Fergie (@fergie)

Співачка Леді Гага

Gagaween 👻👻👻 #ladygaga #gaga #gagaween #halloween

Публікація від gaga (@ladygagaora)

Модель Ембер Роуз

Chucky ❤️'s Tiffany FOREVER !!!! #happyhalloween 🎃 #sebastiantaylorthomaz

Публікація від Amber Rose (@amberrose)

Світська левиця Періс Хілтон

✨💖🐰💖✨

Публікація від Paris Hilton (@parishilton)

Співачка Майлі Сайрус

Happy Halloween Boos! 💀🎃👻

Публікація від Miley Cyrus (@mileycyrus)

Модель Ірина Шейк

The cat is out and about .. 🐱🖤 #HappyHalloween

Публікація від irinashayk (@irinashayk)

Співачка Джессіка Сімпсон з сім'єю.

Willie, Waylon, Belle and Cowboy Ace # Halloween2017

Публікація від Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Діти голлівудської актриси Лів Тайлер

Happy Halloween 🎃👻💗👀 from sailor and Lula !!!! @davidgardner

Публікація від Liv Tyler (@misslivalittle)

Актриса Керрі Вашингтон і зірки серіалу "Скандал"

#scandalfam HALLOWEEN 👻 #Scandal

Публікація від Kerry Washington (@kerrywashington)

Модель Адріана Ліма

💖⭐️HAPPY HALLOWEEN ⭐️💖

Публікація від Adriana Lima (@adrianalima)

Голлівудський актор Він Дізель

Happy ... be safe out there. #torettotuesday

Публікація від Vin Diesel (@vindiesel)

Як повідомляв "Обозреватель", NASA опублікувало моторошні звуки інших планет в Гелловіну ніч.