Замок Пелеш: знаменитий королівський палац Румунії - фото

377

В мальовничому куточку Карпатських гір Румунії, на середньовічному шляху, який з’єднує Валахію і Трансільванію, розташувався королівський замок Пелеш (Castelul Peles). Ця старовинна будівля є одною з визначних пам’яток країни.

Він розташований у північно-західній частині румунського міста Синаї. Бухарест – столиця Румунії знаходиться від замку на відстані 135 кілометрів, місто Брашов в 60 кілометрах. Побудована споруда в стилі неоренесанс в період з 1873 по 1914 роки. Свою назву замок отримав на честь гірської річки, що протікає в безпосередній близькості. У наш час цей старовинний королівський палац вважається історичним і культурним пам’ятником країни.

Відвідування замку стало доступним для туристів після революції в Румунії. Побачитиці місця прагнуть румунські та іноземні туристи. У Синаї знаходиться великий туристичний комплекс, доякого разом з замком Пелеш входить і замок Пелішор, розташований поблизу.

Крім дивовижної архітектури двох замків туристів вражають тераси, які з неймовірною гармонійністю вписуються в садовий ландшафт. Вони прикрашені красивими фонтанами, вишуканими сходами, урнами, левами, статуями з каррарського мармуру і різними чудернацькими декоративними деталями. Головний вхід прикрашає велична статуя короля Кароля Першого, яку виліпив італійський скульптор Рафаелло Романеллі. Привертає увагу туристів і статуя королеви Єлизавети, на якій вона зображена вишитою. Вишивка вважається традиційним румунським ремеслом. Поряд з туристичним комплексом можна купити зразки народно промислу та сувеніри.

У замку налічується більше 160 кімнат. Всі вони вишукано декоровані і розкішно обставлені. Тут зберігаються багаті колекції творів мистецтва, які включають вироби зі срібла і золота, фарфор, меблі, обладунки та зброя, килими та гобелени, європейський живопис і скульптури.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости