Найкрасивіші місця Філіппін: дивовижні знімки діючого вулкану Майон

Ви можете і не вірити тому, що вулкани бувають такої ж ідеальної трикутної форми, як на акуратних дитячих малюнках, однак вид вулкана Майон розвіє всі ваші сумніви!

Діючий вулкан знаходиться на острові Лусон (Філіппіни) і височіє на 2462 метрах над рівнем моря.

У той час як більшість вулканів світу за формою своєї несиметричні, Майон за формою своєї ближче до рівного трикутнику, ніж який-небудь інший вулкан планети. Проте краса ця надзвичайно небезпечна: Майон є одним з найбільш смертоносних вулканів світу — з 1600 року було зафіксовано більше 50 його вивержень!

Останнє його виверження відбулося в 2006 році, і, як і будь-який інший активний вулкан, він є досить-таки непередбачуваним. Що, втім, не заважає тисячам туристів відвідувати його впродовж цілого року.

Довжина основи вулкана становить 130 кілометрів. З огляду на те, що Майон розташований на кордоні Євразійської і Філіппінської плити, в регіоні він є найактивнішим. Незважаючи на такі часті виверження, Майон продовжує зберігати свою ідеальну форму. Завдяки своїй "гарній зовнішності", вулкан і околиці отримали статус Національного парку і ландшафту під охороною ще в 1938 році. Ще одна особливість Майона полягає в тому, що коли дивитися зверху, він розділяє по своїй окружності вісім муніципалітетів, немов шматки пирога.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости