Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

Заборона пропаганди ЛГБТ від нардепів: погляд священника

3.8тЧитать материал на украинском

У Раду внесли законопроект про адміністративну і кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих відносин. Що говорить церква і Біблія з приводу одностатевих шлюбів/відносин і чи доречний такий закон? Як регулювати такі питання? – Ред.

Церква говорить про одностатеві шлюби, а в Біблії про них взагалі не вказано. Одностатеві відносини ж неприйнятні з точки зору церкви безумовно. Але ж ми розуміємо, що Господь дарував всім свободу. І користуватися мірою цієї свободи кожен має на свій власний розсуд.

Це дійсно питання етики, питання гріха і це неприйнятно з точки зору православної церкви, але кожна людина може вирішувати сама.

З іншого боку, коли ми читаємо проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей" – у мене це викликає глибоке занепокоєння. Тому що суспільна мораль повинна корегуватися не законодавчо в першу чергу, а через певну мотивацію, особисті приклади та інше.

Так, ми повинні стояти на захисті суспільної моралі, але не таким чином, коли наступним кроком можуть бути якісь закони про гріхи або ще щось.

Тому, якщо ми говоримо про цей закон, він мені дуже не подобається. Тим більше, згідно з ним треба вносити дуже багато змін в різні закони. Мені здається – це така мулька для того, щоб відволікти людей від більш насущних проблем.

Взагалі питання моралі регулюється не законодавчо. Питання моралі регулюється шляхом авторитету, виховання і всього іншого. Іншого шляху немає, бо, на жаль, ми тоді в Північну Корею точно можемо перетворитися.

Ми завжди дивимось на момент одностатевих шлюбів саме з точки зору моралі. Взагалі для чого потрібен шлюб одностатевим парам? Для того, щоб ділити майно, дітей і все інше.

Взагалі всі питання можуть бути зняті прийняттям закону про громадянські партнерства. Цей закон не обов’язково передбачає сексуальні відносини. Це може бути будь хто. Дві якісь бабусі, які разом живуть, ведуть господарство в одній хаті. І цим законом про громадянські партнерства вони встановлюють якісь майнові відносини між собою. Це можуть бути 5-10 різних людей. Не має значення.

Тому на ці проблеми треба дивитися ширше і тоді в нас не буде таких дурних законодавчих актів.

Можливо ці законотворці переслідували мету припинити пропаганду одностатевих шлюбів/відносин?

Тут стільки слизьких питань. Що таке пропаганда? Мені просто дивно, зараз достатньо інших питань, які Верховною Радою не врегульовані. Те ж саме оподаткування – це більш нагальне питання, ніж такі речі. Якщо вони хочуть говорити про якусь духовність – то у нас не до кінця проведена декомунізація і інші речі. Я не знаю, яка мета депутатів, що подали цей законопроект, спитайте у них.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
5
0
Смешно
4
Интересно
4
Печально
1
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги