Примите участие
в розыгрыше
планшета Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Саакашвілі стає в один ряд з Януковичем

16.8тЧитать материал на украинском

Я думаю, що шанси як дрібного провокатора у Міхеїла Саакашвілі ще зберігаються, але шанси як державного лідера, діяча, лідера опозиції вже повністю девальвовані. Це людина, яка не змігши зібрати навколо себе щирих людей і щиру підтримку, вдалась до допомоги тітушок і найняла близько півтори тисячі так званих підставок для прапорів – людей, які просто ходять з прапорами сьогодні у Саакашвілі, завтра у Рабіновича, післязавтра ще десь, де гроші дадуть.

Тобто він звернувся до абсолютно низьких механізмів – імітування громадської підтримки. Звичайно, це одразу його дискредитує. Він стає в один ряд з Януковичем, зі старими структурами, які таким чином імітували суспільство.

По суті Саакашвілі підвів його нарцисизм. Він піймав, як то кажуть зірку, і в той ж час він в Україні виступає у пошуку аудиторії. Чим більше аудиторія для його нарцисизму, тим краще. І парадоксально, що в цьому пошуку він навіть зраджує тим своїм ідеям, які у нього можливо колись були.

Він явно грає на руку Москви. І Москва його використовує. Не бачити цього може людина абсолютно неадекватна. І хто найбільше отримає задоволення від того, що у нас відбувається, від тих спроб розпалити тут якісь серйозні протестні акції?

Людина втратила моральний ґрунт під ногами, коли підтанцьовує під дудку тієї країни, яка забрала 20% території в його країні. Класичний корисний ідіот за визначенням Леніна. Він казав, що люди у Західній Європі, які підтримували Радянський Союз – це корисні ідіоти, бо працюють проти власної держави. В принципі, зараз він працює не проти власної держави, а проти України.

Він розглядає Україну як таке поле для експериментаторства, для реалізації себе, мовляв, тут всі повні кретини, і починає звинувачувати владу абсолютно з небаченим нахабством.

Саакашвілі капітулював у Грузії перед Росією. Дуже нервово поводився. Пам’ятаємо, як це все відбувалось потім. Долю Грузії вирішили між президентами Франції і Росії, а його фактично не покликали. Його поставили перед фактом, а він це просто прийняв. Саакашвілі програв Росії війну за 6 днів.

А зараз він вчить українське керівництво, яке четвертий рік тримає фронт проти Росії, як жити, перемагати і так далі. Тобто це людина, яка втекла зі своєї країни, яка не стала боротись за неї, не пішла за неї в тюрму, а просто втекла, будучи президентом.

Більше того, він навіть втікав з України, коли тут були при владі реальні бариги, а не вигадані. Міхеїл Саакашвілі якось зізнався в інтерв’ю Українській правді, що коли він був в Україні під час Майдану до нього прийшли люди від Януковича і сказали йому, щоб він забирався геть. Тоді вже Януковича ніхто не боявся. А він одразу взяв валізи і втік, і повернувся після того, як Януковича скинули.

Звичайно зараз можна виступати проти нашої суперліберальної влади, це дуже безкарно. І такі люди, які не мають власної гідності, цим користуються. Вони не знають, як це виглядає збоку.

Я думаю, що у Саакашвілі шансів у Україні немає. У нього є хороші шанси бути депортованим у Грузію. Чому? Тому що він фактично грубо порушив ті норми, коли не будучи громадянином України, сам не має жодного законного права впливати на українську політику, принаймні доки не поверне собі громадянство. Так само як не мають цього права і ті люди з Грузії, яких він з собою привіз, деякі з яких схожі на ворів в законі.

Ви знаєте, зараз у Сполучених Штатах дуже серйозно підходять до спроб втручання росіян в американську політику. Це скандал світового рівня. А Саакашвілі сюди приїхав і вважає, що всі лохи, а він буде на українцях самореалізовуватись. Українці не такі лохи, як йому здається. Я думаю, що він вже переконався, побачивши свій мітинг, на який зібрав мізер людей – переважна більшість найнятих, трошки люмпенів і роззяв, які там походити та й пішли. Тому я думаю, що він дуже помилився у характеристиці українського народу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги